Competitieteams van T.V. Streveland

Vorige week zijn er vier competitieteams van onze vereniging gestart in de voorjaarscompetitie. Misschien vindt u het leuk om onze spelers aan te moedigen of om eens te kijken wat competitie spelen inhoudt. We zetten de teams voor u op een rijtje:
 
Op donderdag speelt het damesteam van Streveland 1:
 
25 april thuis Lobbelaer 1
16 mei uit BLTV 1
23 mei uit De Warande 1
6 juni uit Ulvenhout 3
 
 
 
 
 
 
Anja den Besten, Tonny de Bruijn, Marianne de Jong, Sigrid van der Meijden, Marjolein Roose en Evelyne de Wolff spelen in Streveland 1.
 
Op vrijdagavond spelen er twee damesteams en één heren team:
 
19 april uit heren Streveland 1 Leerbroek 1
thuis dames Streveland 1 Papendrecht 1
thuis dames Streveland 2 Papendrecht 3
 
 
 
 
 
26 april
thuis heren Streveland 1 Vianen 1
uit dames Streveland 1 Hiaten 1
thuis
dames Streveland 2 TOP Papendrecht 5
 
 
 
 
 
10 mei
uit heren Streveland 1 Leerdam 1
thuis dames Streveland 1 Oud-Beijerland 1
thuis dames Streveland 2 TC’73 4
 
 
 
 
 
17 mei uit heren Streveland 1 De Merwede 1
uit dames Streveland 1 De Binnenmaas 1
uit dames Streveland 2 Papendrecht 3
 
 
 
 
 
24 mei thuis heren Streveland 1 TOP Papendrecht 1
thuis dames Streveland 1 De Merwede 2
uit dames Streveland 2 TOP Papendrecht 5
 
 
 
 
 
31 mei uit heren Streveland 1 Meerkerk 2
thuis dames Streveland 1 Barendrecht 1
 
 
 
 
Het heren dubbel vrijdagavondteam 1 bestaat uit:
Dennis Hak, Per van der Meijden, Tom den Ouden, Tim Uittenboogaard, Sven Versteeg, Ricardo Vlot en Quido Vlot.
 
Het dames dubbel vrijdagavondteam 1 bestaat uit:
Manon de Bruijn, Jolanda Liefhebber, Britt van der Meijden, Tessa den Ouden, Ramona Prins en Marianne Wols.
 
Het dames dubbel vrijdagavondteam 2 bestaat uit:
Jenneke Boel, Jolanda Groeneveld, Christel van der Hek, Anna van Tiggelen, Yvonne Vlot en Sonja IJsbrandy.
 
Op mijnknltb.toernooi.nl zijn de resultaten ook te volgen.

 

T.V. Streveland - Beneden Tiendweg 6b - 2959 BA Streefkerk - (06) 3045 4477 - info@tvstreveland.nl